Dodaj ogłoszenie
Nauki Przedmałżeńskie Warszawa

Nauki przedmałżeńskie na rok 2012 warszawa. Z podziałem na dni w których odbywają się spotkania

Każda parafia rozpoczyna nauki w innych terminach dlatego podane są dni w których rozpoczynają się pierwsze spotkania

 


ŚRÓDMIEŚCIE
Archikatedra Św. Jana    ul. Kanonia 6    piątek, godz. 18.00    www.katedra.mkw.pl    22/831-02-89
Kościół Akademicki św. Anny    ul. Krakowskie Przedmieście 68    wtorek, godz. 19.30    3 stycznia, 10 kwietnia (inne kursy: www.swanna.waw.pl)    22/826-89-91
Św. Barbary    ul. Nowogrodzka 51    poniedziałek, godz. 18.30    13 lutego, 24 września    22/621-36-22
Św. Krzyża    ul. Krakowskie Przedmieście 3    poniedziałek, godz. 19.30    2 stycznia, 12 marca, 28 maja, 6 sierpnia, 15 października    22/556-88-25
Św. Aleksandra    Plac Trzech Krzyży    wtorek, godz. 19.30    20 grudnia 2011 r., 6 marca, 29 maja, 14 sierpnia, 30 października    22/628-53-35
Wszystkich Świętych    Plac Grzybowski 3/5    wtorek, godz. 19.00    13 marca, 18 września    22/620-43-43
Najświętszego Zbawiciela    ul. Marszałkowska 37    piątek, godz.20.00    24 lutego, 5 października    22/825-31-44
Św. Augustyna    ul. Nowolipki 18    piątek, godz. 20.00    27 stycznia, 20 kwietnia, 6 lipca, 5 października    22/838-30-95
Św. Antoniego    ul. Senatorska 31    środa, godz. 19.00    1 lutego, 3 października    22/827-15-20
Nawiedzenia N.M.P    ul. Przyrynek 2    niedziela, godz.  13.00    8 stycznia, 25 marca    22/831-24-73
Św. Jacka (O.O. Dominikanie)    ul. Freta 10    www.freta.dominikanie.pl    22/635-47-00

MOKOTÓW
Św. Bonifacego    ul. Czerniakowska 2/4    piątek, godz. 19.00    3 lutego, 7 września    22/842-03-71
Św. Andrzeja Boboli    ul. Rakowiecka 61    środa, godz. 20.00    1 lutego, 18 kwietnia, 5 września, 14 listopada    22/542-87-07
Św. Michała    ul. Puławska 95 a    czwartek, godz. 20.00    8 marca, 6 września    22/845-46-04
N.M.P. Matki Kościoła    ul. Domaniewska 20    środa, godz. 18.00    4 stycznia, 7 marca, 16 maja, 29 sierpnia, 24 października    22/848-02-24
Św. Szczepana    ul. Św. Szczepana 1    wtorek, godz. 19.30    24 stycznia, 18 września    22/848-22-79
Św. Kazimierza    ul. Chełmska 21 a    wtorek, godz.20.00    3 stycznia, 17 kwietnia, 4 września    22/841-21-31
Św. Maksymiliana  Kolbego    ul. Rzymowskiego 35    czwartek, godz. 20.00    1 marca, 14 czerwca, 13 września    22/843-91-21
Św. Dominika    ul. Dominikańska 2    poniedziałek, godz. 19.00    13 lutego, 14 maja, 10 września, 5 listopada (wcześniej zapisy w kancelarii-tel. obok)    22/543-99-11
Św. Katarzyny    ul. Fosa 17    wtorek, godz. 19.00    27 lutego, 14 maja, 23 lipca, 1 października    22/843-19-42
N.M.P. Matki Miłosierdzia    ul. Św. Bonifacego 9    piątek, godz. 19.00    10 lutego, 27 kwietnia, 14 września    22/842-67-34
Św. Tadeusza Apostoła    ul. Goraszewska 16    sobota, godz. 19.00    3 marca, 22 września    22/842-09-36
Św. Stefana    ul. Czerniakowska 137    piątek, godz. 19.00    2 marca    22/841-18-18
Wniebowstąpienia Pańskiego    al. Kom. Ed. Narodowej 101    czwartek, godz. 19.00    12 stycznia, 22 marca, 14 czerwca, 23 sierpnia, 8 listopada    22/648-38-46
Św. Anny – Wilanów    ul. Kolegiacka 1 a    od ndz. do pt. godz. 18.00    15 – 20 kwietnia,  14 – 19 października    22/842-18-01
Św. Tomasza     ul. Dereniowa 12    czwartek, godz. 19.00    12 stycznia, 13 września    22/641-29-39
Bł. Władysława z Gielniowa    ul. Przy Bażantarni 3    czwartek, godz. 20.00        22/648-59-11
Ofiarowania Pańskiego    ul. Stryjeńskich 21    piątek, godz. 19.30    13 stycznia, 30 marca 21 września    22/648-58-00
Św. Ojca Pio    ul. Rybałtów 25    środa, godz. 20.00    14 marca, 12 września    22/448-41-80
NMP Królowej Wyznawców    ul. Gwintowa 3    czwartek, godz. 19.00    20 września    22/841-58-44
Św. Ap. Piotra i Pawła (Pyry)    ul. Szumiąca 5    poniedziałek, godz. 19.00    27 lutego    22/566-78-52

OCHOTA
Św. Grzegorza Wielkiego    ul. Włodarzewska 54    wtorek, godz. 18.00        22/824-12-52
Św. Jakuba    ul. Grójecka 38    poniedziałek, godz. 20.00    9 stycznia, 16 kwietnia, 17 września    22/822-18-66
M.B. Fatimskiej – Ursus    ul. Zagłoby 37     piątek, godz. 19.00    27 stycznia    22/667-02-13
Św. Jana Ap. i Ew. – Gołąbki    ul. B. Śmiałego 13    piątek, godz. 19.00    14 września    ---
N.M.P. Królowej Świata    ul. Opaczewska 20    czwartek, godz. 19.30    26 stycznia, 12 kwietnia, 6 września, 22 listopada    22/824-00-95
Św. Franciszka z Asyżu    ul. Hynka 4a    poniedziałek, godz. 19.30    30 stycznia, 15 października    22/846-07-12
Opatrzności Bożej    ul. Dickensa 5    niedziela, godz. 19.00    26 lutego, 4 listopada    22/823-63-00
Zwiastowania Pańskiego     ul. Gorlicka 5/7    sobota, godz. 10.00    18 lutego, 12 maja, 1 września, 17 listopada    22/658-42-49
Św. Józefa – Ursus    ul. Sosnkowskiego 34    wtorek, godz. 19.00    10 stycznia, 17 kwietnia, 18 września    22/662/64-02

WOLA
M.B. Królowej Aniołów    ul. Ks. B. Markiewicza 1    wtorek, godz. 19.00    13 września, 7 lutego, 8 maja,     22/638-24-58
Podwyższenia Krzyża Św.     ul. Słomiana 2/4    poniedziałek, godz. 19.00    20 lutego, 1 października    22/664-84-05
Św. Józefa Oblubieńca    ul. Deotymy 41    poniedziałek, godz. 20.00    28 lutego, 5 września    22/877-57-90
Św. Klemensa Dworzaka    ul. Karolkowa 49    poniedziałek, godz. 20.00    30 stycznia, 16 kwietnia, 3 września, 29 października    22/578-42-00
Dobrego Pasterza    ul. Szczecińskiego 5    wtorek, godz. 19.30    3 stycznia, 3 kwietnia, 10 lipca, 9 października    22/877-16-79
Św. Wojciecha     ul. Wolska 76    piątek, godz. 19.30    3 lutego, 4 maja, 5 października    22/862-62-65
Bogurodzicy Maryi    ul. Powstańców Śląskich 67 a    poniedziałek, godz. 20.00    30 stycznia, 16 kwietnia, 15 października    22/665-18-69
Św. Łukasza Ewangelisty    ul. Górczewska 176    czwartek, godz. 19.30     22 marca    22/664-10-99
ŻOLIBORZ
M.B. Królowej Polski    ul. Gdańska 6 a    Informacje i zapisy: www.centrum.marianie.pl    22/833-10-07
Zesłania Ducha Św.    ul. Broniewskiego 44    piątek, godz. 19.00    13 kwietnia, 7 września    22/663-33-30
Św. Stanisława Kostki    ul. Hozjusza 2    poniedziałek, godz. 19.00    13 lutego, 14 maja, 3 września, 19 listopada    22/839-45-72
Dzieciątka Jezus    ul. Czarneckiego 15    poniedziałek, godz. 19.00    27 lutego, 8 października    22/839-21-68
Św. Zygmunta    Pl. Konfederacji 55    wtorek, godz. 20.00    7 lutego, 24 kwietnia, 4 września    22/834-29-14
M.B. Wspomożycielki Wiernych    ul. Conrada 7    czwartek, godz. 19.30    19 stycznia, 20 września    22/669-70-81
Św. Marii Magdaleny    ul. Wólczyńska 64    czwartek, godz. 19.00    23 lutego, 26 kwietnia, 6 września    22/864-62-72
Niepokalanego Poczęcia N.M.P.    ul. Przy Agorze 9    czwartek, godz. 19.00    12 stycznia, 22 marca, 6 września    22/834-17-45
Św. Wyznawców o.R. i br.A.    ul. Gwiaździsta 17    środa, godz. 20.00    11 stycznia, 12 września    22/833-63-97
Św. Krzysztofa    ul. Niedzielskiego 4    piątek, godz. 19.00    5 października    22/669-00-11

PARAFIE POZAWARSZAWSKIE

Piaseczno – MB Różańcowej    ul. Słowicza 1    czwartek, godz. 19.00    26 stycznia, 12 kwietnia, 20 września    22/757-21-62
Piaseczno – św. Anny    ul. Piłsudskiego 10    piątek, godz. 20.00    3 lutego, 14 kwietnia, 21 września    22/756-77-31
Jazgarzew – św. Rocha    ul. Główna 2    niedziela, godz. 16.30    19 lutego, 9 września    22/756-76-41
Kamionka – św. Rodziny    ul. Świerkowa 9/13    poniedziałek, godz. 19.00    6 lutego    22/757-41-28
Błonie – Św. Trójcy    ul. Jana Pawła II 5    piątek, godz. 19.30    17 lutego, 11 maja, 14 września    22/731-94-40
Błonie – Narodzenia Pańskiego    ul. Powstańców 8 A    czwartek, godz. 17.00    5 stycznia, 19 kwietnia, 4 października    22/725-12-25
Góra Kalwaria    ul. Księdza Sajny 2    czwartek, godz. 19.00    2 lutego, 13 września    22/727-35-61
Niepokalanów    ul. Św. M. Kolbego 5    niedziela, godz. 15.00    26 lutego, 18 listopada    46/864-09-30
Grodzisk Maz. – Św. Anny    Pl. Króla Zygmunta Starego 2 a     niedziela, godz. 17.00    19 lutego, 27 maja, 26 sierpnia    22/724-06-11
Grodzisk Maz. – Miłosierdzia Bożego    ul. E. Orzeszkowej 10    niedziela, godz. 19.00    5 lutego    22/755-72-87
Grodzisk Maz. – M.B.Nieust. Pomocy    ul. Piaskowa 21    niedziela, godz. 19.00    12 lutego, 1 października    22/755-24-46
Ożarów Maz.     ul. Poznańska 183    sobota, godz. 10.00–15.00    10 i 17 marca, 6 i 13 października    22/722-10-88
Konstancin Jeziorna    al. J. Piłsudskiego 54    środa, godz. 20.00    29 lutego, 3 października    22/756-42-45
Zalesie Górne – św. Huberta    ul. Białej Brzozy 23    www.swietarodzina.org, www.kursfilip.pl
22/756-52-51
Leoncin – św. Małgorzaty    Pl. Romana Kobendzy 5    niedziela, godz. 17.00    26 lutego    22/785-65-83
Łomianki – św. Małgorzaty D.M.    ul. Warszawska 121    poniedziałek, godz. 19.30    16 stycznia, 16 kwietnia, 1 października    22/751-10-04
Raszyn    al. Krakowska 6    poniedziałek, godz. 19.00    27 lutego, 1 października    22/720-37-27
Milanówek – św. Jadwigi    ul. Kościuszki 41    poniedziałek, środa, piątek godz. 19.00    27 lutego, 3 grudnia    22/758-35-42
Milanówek – M.B. Bolesnej    ul. Szkolna 7    sobota, godz. 19.00    7 stycznia, 14 kwietnia, 6 października    22/724-91-80
Pruszków – św. Kazimierza    ul. Kraszewskiego 23    poniedziałek, wtorek, czwartek, godz. 19.00    6 lutego, 5 marca, 2 kwietnia, 7 maja, 4 czerwca, 3 września, 1 października,
 5 listopada, 3 grudnia    22/758-77-72
Piastów – M.B. Częstochowskiej    Al. Krakowska 17    wtorek, godz. 19.00    7 lutego, 17 kwietnia, 2 października    22/723-65-79
Tarczyn – św. Mikołaja    ul. Ks. Oszkiela 5    niedziela, godz. 17.00        22/727-73-22
Grójec – św. Mikołaja    ul.. Worowska 1    niedziela, godz. 18.00    29 stycznia, 29 kwietnia, 9 września    48/664-23-65
Mogielnica     Pl. Poświętne 12    sobota, godz. 17.30    3 marca    48/663-50-64
Błędów    Stary Rynek 13    sobota, godz. 18.00    4 lutego    48/668-00-59
Goszczyn    ul. Warszawska 6    sobota, godz. 19.00    6 października    48/663-22-18

Reklama
Bajkowe Chwile Blog ślubny sfs psfs