Dodaj ogłoszenie

Nowoczesne wesele

Jeszcze do niedawna zdecydowana większość młodych par, które decydowały się złożyć przysięgę małżeńską w obecności członków dalszej i bliższej rodziny oraz przyjaciół, niewiele uwagi przywiązywała do takich szczegółów jak dekorowanie sali. W restauracjach, lokalach, karczmach i namiotach weselnych królowały tanie dodatki takie jak: różnokolorowe balony, serpentyny, tandetne białe gołąbki i złote obrączki czy ozdoby wykonane z papieru, bibuły, nadające tandetnego charakteru i pozostawiające wiele do życzenia.
 

Wesele i jego otoczka

 

W ostatnich latach na rynku pojawiły się nowoczesne firmy zajmujące się w profesjonalny sposób przygotowaniem nie tylko całej ceremonii ślubnej, ale również przyjęcia weselnego, narzucając i wprowadzając młodym parom innowacyjne rozwiązania i schematy. W dwudziestym pierwszym wieku zdecydowana większość osób, przygotowujących się do złożenia przysięgi małżeńskiej, nie wyobraża sobie ślubu bez całej otoczki w postaci nowoczesnego lub w stylu retro retro samochodu bądź bryczki, popularnej orkiestry, egzotycznych potraw, ogromnego tortu - koniecznie płonącego, kamerzysty, fotografa, pokazu sztucznych ogni po północy, eleganckiego i modnego lokalu, zachwycającego przepychem i nowoczesnym wystrojem. Obecnie ślub i wesele stanowią niewątpliwe nie tylko najważniejsze wydarzenie w życiu każdej  młodej pary, ale przede wszystkim poważne przedsięwzięcie inwestycyjne, w którym liczy się niemal każdy, nawet najmniejszy detal, począwszy od sukni i garnituru poprzez wybór restauracji, kościoła  i samochodu, na dekoracjach ścian, sufitu czy stołu kończąc.
 

Trendy 2014


  W sezonie ślubnym 2014 zdecydowana większość dekoratorów, projektantów oraz młodych par stawia przede wszystkim na spójność, prostotę i elegancję, wybierając stonowane, pastelowe kolory, wśród których niezmienne króluje nieskazitelna, klasyczna biel lub błękit, kojarzące się z niewinnością i estetyką. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim delikatne girlandy kwiatów oraz kryształków odbijających lub załamujących światło, papierowe ozdoby unoszące się zwiewnie na głowami gości czy niewielkie szklane naczynia rozwieszone na ścianach w różnych częściach lokalu lub restauracji. Hitem są również papierowe lampiony w różnorodnych rozmiarach i kolorach. Coraz więcej młodych par decyduje się również na urządzenie wesela w starowiejskim lub staropolskim stylu, gdzie motywem przewodnim są proste, a przy tym eleganckie i folkowe lub drewniane dekoracje ścian oraz drewniane podłogi, dzięki czemu goście czuja się swojsko i swobodnie.


sala

Reklama
Bajkowe Chwile Blog ślubny sfs psfs