Dodaj ogłoszenie

Catering weselny, który staje się sztuką

Wesele jest przyjęciem, które w całej swej wyjątkowości nie pozostawia miejsca na kompromisy. Dotyczy to także oprawy gastronomicznej, która jak cała reszta, wymaga profesjonalizmu, nuty klasyki, elegancji i odrobiny pikanterii. I ważne staje się nie tylko to, co zostanie podane, ale także to, w jaki sposób. Dla Catering Mazurkas pomiędzy tym, co jest serwowane i tym, w jaki sposób, musi być pełna harmonia. Artystyczna oprawa staje się podkreśleniem wykwintnego smaku i charakteru przyjęcia. Tak wygląda nowoczesny catering weselny.Po pierwsze, indywidualnie dobrane menu

Przygotowanie menu weselnego wymaga przede wszystkim dostosowania go do specyfiki przyjęcia. Potrawy muszą być harmonią smaku, aromatu i wyglądu. Tu ważny jest każdy szczegół a precyzja wykonania decyduje o ostatecznym efekcie. Kucharz kreuje kulinarny scenariusz, w którym zarówno Państwo Młodzi, jak i zaproszeni goście doskonale się odnajdą, w którym nie zabraknie smakowych i estetycznych doznań. Firma cateringowa zapewni w tym zakresie profesjonalną oprawę. 
 

Po drugie, przepiękna zastawa stołowa
 

Pełnia harmonii możliwa jest wtedy, gdy wszystkie elementy składają się w pełną klasy i wdzięku mozaikę. Dlatego firma ta oferuje także dostawę zastawy i nakryć stołowych. Wśród nich znajdują się trzy propozycje będące odpowiedzią na różne charaktery wydarzeń. W przypadku wesel szczególnie sprawdzają się propozycje premium i delux, które podkreślają doniosły charakter wydarzenia. Delikatna porcelana, smukłe kieliszki z cienkiego szkła, czy elegancko zdobione obrusy, nadadzą stołom nutę wytworności i szlachetności. 
 

Po trzecie, dedykowane stroje kelnerskie.
 

Skoro wszystko ma być eleganckie, również kelner w swojej sztuce musi wspiąć się na wyżyny. I dotyczy to nie tylko jego umiejętności i sposobu bycia, który przekłada się na relacje z klientem i gośćmi, ale także prezentację. Wygląd kelnera i jego zachowanie w dużej mierze decydują o odbiorze usługi przez klienta, o jego ostatecznym zadowoleniu. 
 

Po czwarte, dekoracje
 

To właśnie one wraz z zastawami jako pierwsze witają gości. To one zapierają dech w piersiach, stają się wprowadzeniem do dalszego artyzmu wyrażonego w sztuce kulinarnej. Dzięki dekoracjom, scenografia sali nabiera pełnego wyrazu. Wśród dekoracji ważną rolę odgrywają kwiaty. Piękno i subtelność, które w nich tkwią, niczym zaczarowana emulsja przenikają do otoczenia, sprawiając, że i ono nabiera niezwykle subtelnego charakteru.
 

Szukając oferty takiej jak catering wesela, która łączyłaby w sobie elegancję smaku, nieszablonowość scenografii i obsługę na najwyższym poziomie, warto zaufać Catering Mazurkas, bo z nimi każde wesele będzie niczym zaczarowana bajka, w której zagrać jedną z ról będzie pragnął każdy.


Katering

Reklama
Bajkowe Chwile Blog ślubny sfs psfs